Buďme nezávislejší, vlastná energia získaná zo slnečnej energie prostredníctvom fotovoltických modulov.

Slnečná elektráreň u vás doma!

Elektrina zo slnka – s inštaláciou fotovoltického zariadenia sa môže stať každý z vás. V minulosti priam nemysliteľné. Premena bezplatnej slnečnej energie na elektrinu je v dnešnej dobe už finančne zaujímavá. V spojení s akumulátorom prinášajú fotovoltické systémy nezávislosť. Dnes už nie je problém pri využití slnečnej energie byť na určitú dobu odrezaný od sveta a fungovať.  Počas výroby elektrickej energie solárne panely neznečisťujú životné prostredie. Cena solárnych panelov je zároveň veľmi atraktívna.

Prečo je fotovoltika zaujímavá? Prichádza nová doba. Pridajte sa a buďte jej súčasťou. Prichádza čas, kedy je alternatíva lacnejšia a dostupnejšia pre každého. Ak sa pozriem do minulosti. Pred pár rokmi táto aktuálna téma nebola témou spoločnosti. Ako rýchlo sa to zmenilo. Žijeme v dobe, kedy sa denne a všade hovorí, píše a publikuje o alternatívnej energii o slnečnej energii o jej využití o možnostiach a dostupnosti fotovoltaických panelov. Verili by ste tomu pred pár rokmi?

Výber fotovoltaiky

Na trhu sa nachádza viac možností, viac ponúk od rôznych výrobcov. Určite nie je ľahké si vybrať. Je dobré si pozrieť, aké služby váš budúci partner, dodávateľ poskytuje. Určite by som sa aj zameral na dosah montážnej firmy, ktorý vám dodá fotovoltické panely. Je rozumné osloviť firmu, ktorá je spoľahlivá a pôsobí v blízkom okruhu. Takáto firma v prípade potreby nemá problém rýchlo zareagovať, ak máte konkrétne požiadavky. Je výhodou, ak potrebujete niečo odkonzultovať prípadne servisovať, že firma vie rýchlo zareagovať a nepríde o mesiac ani o týždeň, ale v rámci možností aj na druhý deň. A hlavne nevyhodíte vaše peniaze za kilometrové výjazdy.

Samotná realizácia fotovoltiky nie je až časovo náročná, ako príprava na ňu. Po obhliadke objektu vypracujeme cenovú ponuku. Po jej odsúhlasení si spolu dohodneme realizačné riešenie. V prípade potreby zrealizujeme aj byrokratický proces s dodávateľom elektrickej energie.

Viessmann fotovoltika – kvalita z Nemecka

Našim dodávateľom fotovoltických modulov je nemecký, známy a na trhu atraktívny výrobca Viessmann. Tento výrobca má dlhoročné skúsenosti s výrobou fotovoltických modulov. Vyznačujú sa vysokým výkonom, nekompromisnou kvalitou, moderným dizajnom, kvalitnou fóliou s perfektnou odolnosťou voči prehrievaniu a starnutiu. Ich konštrukcia je vyrobená z ľahkého a odolného hliníkového rámu. Pri výrobe sú použité vysokokvalitné tmely a lepidlá. Všetky montážne varianty sa vyznačujú bezpečnou montážou a majú statické osvedčenia. Viessmann ponúka vysokú variabilitu montážneho systému. Samotné moduly osadíme na šikmú aj rovnú strechu. Nie je prekážkou strecha so škridlou, plechom dokonca ani bobrovkou.

Čo odlišuje moduly Vitovolt, kde sa najlepšie využívajú a aké kompletné riešenia vám môžeme ponúknuť zistite tu – stiahnite si PDF Fotovoltaické systémy Vitovolt

Neúprosne sa blíži čas elektromobilov. Energia je všade okolo nás. Stačí ju len uchopiť a využiť vo svoj prospech. Radi vám s tým pomôžeme. Ponúkame fotovoltické systémy pre rodinné domy, prístrešky pre autá, výrobné haly. Kde si nabíjate elektromobil? Kde si nabíjate vysokozdvižný vozík? Baví vás stále kontrolovať, či sú všetky spotrebiče a svietidlá vypnuté, keď nie ste doma? Aj u vás ide práčka so sušičkou každý deň? Beží vám televízia celú noc? A čo taká teplá voda, tú potrebujete stále, tiež sa vyrába neustále počas celého dňa. Poďme použiť zdroj, ktorý je tu, všade okolo nás. O pár rokov to už bude štandard. Prečo nezačať sporiť už od dnes?

V prípade záujmu nás neváhajte osloviť, radi poradíme, radi prídeme na obhliadku priamo ku vám. Tešíme sa na spoluprácu.