Fotovoltaika

návrh fotovoltiky

Navrhneme najvhodnejší fotovoltaický systém pre váš dom, či firmu a zabezpečíme legislatívu.

inštalácia fotovoltiky

Rýchlo a precízne namontujeme fotovoltiku. Využijeme dotácie a zabezpečíme prepojenie do sústavy.

servis fotovoltiky

Sme doma na Záhorí. Dbáme na spokojnosť zákazníka a rýchlu reakciu servisu.

Fotovoltaické systémy sú vhodnou investíciou a zároveň poistkou voči zdražovaniu energií. Zabezpečíme kompletnú legislatívu a dotáciu. Sme oprávneným zhotoviteľom Zelená domácnostiam.

FOTOVOLTIKA na kľúč

Elektrina zo slnka už nie je sen – s inštaláciou fotovoltaickej elektrárne sa môže stať každý vlastným producentom elektrickej energie. Premena bezplatnej slnečnej energie na elektrinu je v dnešnej dobe už finančne zaujímavá a v spojení s akumulátorom prináša nezávislosť. Počas výroby elektrickej energie solárne panely neznečisťujú životné prostredie – viac tu. Fotovoltický systém navrhneme na mieru Vašim potrebám a možnostiam. Dbáme na maximálnu efektivitu – nasmerovanie a sklon panelov, prierezy vodičov a kvalitné komponenty. Systém je možné navrhnúť aj ako škálovateľný – s ďalšou možnosťou rozšírenia.
Kontaktujte nás a nájdeme najlepší systém pre Vás!

FOTOVOLTAIKA Viessmann

Kvalitnou technológiou Viessmann a profesionálnou montážou sme si istý plnohodnotnou prevádzkou viac ako 20 rokov. Fotovoltaika Viessmann ponúka dokonale zladené komponenty fotovoltaických panelov Vitovolt, meničov a montážnych systémov, tepelných čerpadiel, rekuperácie ako aj systémov akumulácie elektriny a nabíjania elektroauta. Kompletnú inštaláciu je možné ovládať cez jednu aplikáciu, pretože všetky zariadenia medzi sebou komunikujú a sú navrhnuté na optimalizáciu procesov. Výsledkom je veľmi efektívne ovládanie, nízka energetická záťaž a absolútna samostatnosť celého systému. To všetko v najvyššej kvalite Viessmann.

AKCIA 
Pripravili sme ponuku na kvalitný menší fotovoltický systém, kde cena aj s montážou a kompletnej legislatívy je 4290€ s DPH. V článku sa pozrieme na dôvody, výhody a tiež samotný systém – viac tu – kvalitný fotovoltaický systém za skvelú cenu.

Kvalitne navrhneme fotovoltaický systém pre Váš dom alebo firmu a zabezpečíme rýchlu montáž – kontaktujte nás!

Sme partnermi Viessmann

Napíšte nám, radi vám pomôžeme s výberom fotovoltaiky.
Aj preto sú naši zákazníci dlhodobo spokojní.

BLOG

Dotácie na fotovoltiku – Zelená domácnostiam

Dotácie na fotovoltiku – Zelená domácnostiam

Fotovoltika je skvelým spôsobom ako ekologicky získať elektrickú energiu v rodinných domoch ale aj v bytových domoch, či firmách. Štátna dotácia Zelená domácnostiam je podporný program, vďaka ktorému môže Vaša domácnosť získať dotáciu až 4025€. Naša firma na kľúč...

Ako fungujú solárne panely na výrobu elektriny

Ako fungujú solárne panely na výrobu elektriny

Slovo fotovoltaika je v súčasnosti čoraz viac skloňovaným slovom – či už v médiách alebo medzi majiteľmi rodinných domov. Čo však toto slovo znamená a aké možnosti ponúka tým, ktorí sa rozhodnú pre moderné využívanie slnečnej energie? Fotovoltaika alebo solar? Hovoríme o tom istom?