Klimatizácia zadarmo  !

Pripravili sme pre vás na rozbeh nového roku zaujímavú akciu, ktorú určite oceníte. Oceníte ju hlavne Vy nadšenci fotovoltiky.

Pri objednaní fotovoltického systému do konca januára 31.1.2023 vám darujeme k objednávke nástennú klimatizáciu s chladiacim výkonom 3,5kW. Táto klimatizácia je určená aj pre kúrenie. Kúrenie klimatizáciou je vlastne tepelné čerpadlo vzduch-vzduch. Prevádzka klimatizácie pri vykurovaní nie je vôbec energeticky náročná dokonca aj pri chladení v lete sú náklady na spotrebu elektriky nízke.

Predmetom našej akcie je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená klimatizácia značky Kaisai. Model ECO je našou najpredávanejšou klimatizáciou. Táto klimatizácia ma vynikajúci pomer ceny, kvality a spoľahlivosti.

Pre zvýšenie atraktívnosti vám túto klimatizáciu aj namontujeme. Namontujeme vám ju tiež zadarmo.

Ponúkame vám pri objednaní fotovoltiky do konca januára 2023 klimatizáciu Kaisai ECO 3,5kW s montážou, vrátane Cu trubiek do 4m, s odvodom kondenzátu samospádom  a s konzolou pre vokajšiu jednotku v celkovej hodnote 1000eur ZADARMO.

Ak vás zaujala táto atraktívna ponuka neváhajte nás kontaktovať. Prípadne navštívte našu novú výstavnú miestnosť v Malackách na Záhoráckej ulici č. 30 na 1. poschodí.

Ak nemáte možnosť nás navštíviť nie je to žiadny problém. Radi prídeme ku vám a vypočujeme si vašu predstavu, prípadne poradíme. Následne vám vypracujeme cenovú ponuku, tiež zdarma.

tím MDMgroup

 

Ak máte záujem aj o naše ďalšie produkty a služby kontaktujte nás tu

kontakt – Klimatizácia.info