NOVINKA! Od 1.mája 2024 sa už dajú registrovať žiadosti o dotácie na fotovoltiku aj tepelné čerpadlá.

Je dôležité, aby ste nás, čo najrýchlejšie kontaktovali, aby sme mohli celý proces dotácii vybaviť za Vás a žiadosť o dotáciu podali, čo najskôr. Čas realizácie nie je v prvých krokoch dotácie dôležitý.

Dotácia na fotovoltiku – možnosť získať až 4025€

Práve pri fotovoltike je rýchlosť žiadosti o dotáciu veľmi dôležitá, nakoľko vybavíme aj legislatívu pripojenia do el. siete. V poslednej dobe je realitou, že zákazníci nedostávajú zmluvy o pripojení do distribučnej el. sústavy, pretože sú na ich vetvách rozvodu už fotovoltické systémy napojené. Z toho vyplýva doslova, že tí rýchlejší majú vyššie šance vôbec mať v tomto čase fotovoltiku!

Z tohto pohľadu termín realizácie nie je vôbec v prvých krokoch dôležitý, ale podanie žiadostí o dotáciu a do ZSD o pripojenie je. Až potom budeme vedieť, či vôbec môžeme realizovať projekty.

Preto neváhajte a kontaktujte nás čím skôr!

Dotácia na tepelné čerpadlá – možnosť získať až 4370€

Dotácie na tepelné čerpadlá majú už veľmi pozitívnu tradíciu a vďaka dotáciám bolo nainštalovaných od roku 2015 už cca 15 000 čerpadiel.

Tak ako aj pri fotovoltike je dobré riešiť dotáciu čím skôr nakoľko je vopred definovaný objem dotácií. Netreba čakať na jeseň, keď začne tlak na skladové zásoby a vyťaženosť kúrenárov je na maxime, čím sa čas montáže môže posunúť aj o vyše mesiac.

Neváhajte –  kontaktujte nás a my Vám žiadosť o dotáciu podáme, vybavíme dotáciu a následne môžeme predpripraviť miesto montáže, prípadne rezervovať tepelné čerpadlo na sklade výrobcu.