Otvorili sme pre Vás nový Showroom v budove AFK v Malackách.

Nová etapa našej firmy MDMgroup s.r.o.. Našim cieľom je umožniť našim zákazníkom prísť do reálneho obchodného prostredia. U nás si môžete pozrieť reálne vystavené zariadenia, prípadne podebatovať a vašich plánoch.

Výstavná miestnosť sa nachádza v centre Malaciek v obchodnom centre v budove AFK na 1. poschodí.

Je doba plná Eshopov, niekedy ani netušíte, s kým uzatvárate vaše nákupy, obchody. Prinášame alternatívu, návrat do čias, kedy sa každý nákup uskutočnil priamo v obchode. Tu sa dozviete všetko čo potrebujete. Našim cieľom je mať priamy kontakt s vami a čo najviac vám poradiť, prípadne ponúknuť efektívnejšie riešenie. Často krát sa stáva, že nájdeme spoločne lepšie riešenie, ako ste mali naplánované. A to práve vďaka osobnému stretnutiu. U nás máte možnosť pozrieť si aj modely konkrétnych klimatizácii. Stáva sa, že zákazník by rád videl klimatizáciu aj v 3D, obrázok v prospekte, alebo na internete nepostačuje. Túto možnosť máte práve u nás.

Vystavujeme kompletnú radu, všetky modely od výrobcu Mitsubishi.

Ide o jedného zo svetových lídrov medzi výrobcami klimatizácii. Všetky modely HR, AP, EF a LN nájdete vystavené u nás v Showroome AFK Malacky. V našej ponuke nájdete aj ďalšieho lídra a síce výrobcu značky Toshiba. Vystavujeme ich najatraktívnejší model HAORI. Našu ponuku sme rozšírili o obľúbenú a známu značku klimatizácii SAMSUNG. V našom Showroome nájdete ich najpredávanejší model WindFree Comfort. Pred pár rokmi sme prišli na trh s novou značkou KAISAI. Model ECO sa stal veľmi obľúbeným medzi našimi zákazníkmi. Vyznačuje sa dobrým pomerom kvality, dizajnu a ceny. Modely od výrobcu KAISAI taktiež nájdete u nás vystavené.

 

Vybrané značky klimatizácii Mitsubishi, Toshiba, Samsung a Kaisai sme vybrali pre vás hlavne z dôvodu, že máme s týmito zariadeniami dlhoročné skúsenosti a čo je dôležité, sú to pozitívne skúsenosti. Téma reklamácie v týchto prípadoch nie je vôbec témou. Okrem predaja a montáže klimatizácii ponúkame aj záručný aj pozáručný servis. Objednaním pravidelného servisu sa zvyšuje životnosť klimatizácii a my poskytujeme nadštandartnú záruku, čo považujeme za veľký bonus, ktorý vám poskytujeme a určite ho aj oceníte.

V našom Showroome v AFK Malacky nájdete u nás aj iné zariadenia aktuálne veľmi propagované týkajúc sa obnoviteľných zdrojov. Na trh prichádza štátna pomoc „plán obnovy“. V našej ponuke nájdete aj tepelné čerpadlá a fotovoltické panely a všetko potrebné príslušenstvo. Môžete si ku nám prísť pozrieť vystavené tepelné čerpadlo s integrovaným zásobníkom TUV, s kompresorom Mitsubishi od značky Kaisai. V ponuke máme aj tepelné čerpadlá značky Mitsubishi a známej , najpredávanejšej nemeckej značky Viessmann.

Minulý rok sme rozšírili našu ponuku o dodanie a montáž fotovoltiky. Našim dodávateľom je firma Viessmann. Za minulý rok sme zrealizovali a namontovali fotovoltiku 42 zákazníkom. Vďaka veľkému záujmu o tento veľmi atraktívny produkt máme naďalej v našej ponuke možnosť si u nás objednať fotovoltiku pre váš objekt. Vystavujeme panel značky Viessmann a ďalšie potrebné príslušenstvo. Poradíme vám a navrhneme najvhodnejšie riešenie. Ponúkame kompletnú montáž fotovoltickej elektrárne. Ponúkame možnosť nákupu potrebných zariadení aj bez montáže, ako fotovoltické panely 370 AG, 405 AK, 410 WE, meniče off-grid, meniče on-grid, batérie, AC/DC skrinky, konštukcie pre montáž panelov, uchytenia fotovoltických panelov a potrebné fotovoltické káble.

 

 

Ak si neviete rady, ako a kde namontovať fotovoltické panely, kde umiestniť potrebné ďalšie zariadenia, zavolajte nám, navštívte nás. Radi prídeme priamo ku vám. Prekonzultujeme , navrhneme na mieru a zadarmo naceníme kompletnú realizáciu vašej fotovoltickej elektrárne. Nemusíte mať obavu pri vybavovaní legislatívy. Máme pre vás riešenie. V celom procese vybavovania sme vám k dispozícii až do samotného spustenia zariadenia do prevádzky. Ale týmto nekončíme. Aj počas prevádzky sme vám naďalej k dispozícii. Prevádzku fotovoltickej elektrárne je možné sledovať cez aplikácie na vašich smart telefónov, alebo počítačov. Všetko vám ukážeme a naučíme. Vašu prevádzku vieme sledovať aj my, čo je pre vás výhodou. Vieme promtne reagovať.

 

Pozývame vás do nášho showroomu. U nás máte priestor pre vaše nové projekty. V kľude a pri kávičke radi prekonzultujeme všetko potrebné.

Váš tím MDMgroup

 

Ak máte záujem o naše produkty a služby kontaktujte nás tu

kontakt – Klimatizácia.info